Demirdöküm Kombi Servisi
DemirDöküm Kombi Servisi
WhatsApp Destek Hattı
DemirDöküm Çağrı Merkezi
WhatsApp Destek Hattı

SARIYER DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Sarıyer Demirdöküm Özel Servisi olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız DEMİRDÖKÜM kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.

Servis organizasyon bölümü tarafından; ekibimiz müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır. Eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Sarıyer Demirdöküm Özel Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Demirdöküm Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak Sarıyer Demirdöküm Özel Servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır.Sarıyer Demirdöküm Özel Servisi ve bakımı için bize 0212 544 06 69  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

SARIYER DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Kombiler doğal gazla çalışan cihazlardır. Doğal gaz diğer yakıtlara göre çevreci ve temizdir. Buna rağmen kombinizde doğal gazın yanması sonucu çeşitli atıklar oluşabilir. Bu pislikler kombinizin ilgili yerlerini kirleterek veya tıkayarak kombinizin ömrünü kısaltır. Bu sebepten dolayı Demirdöküm kombinizin sık sık arızalanmasına neden olabilir. Kombinizin ömrünün uzun olması ve oluşabilecek arızaların önüne geçmek için Demirdöküm kombinizin bakımını düzenli bir şekilde her yıl yaptırmalısınız.

ACİL SARIYER DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Sarıyer Demirdöküm Özel Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır Sarıyer Demirdöküm Özel servisi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

7/24 KOMBİ SERVİSİ

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca DemirDöküm kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

PROFESYONEL UZMAN KADRO

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile DemirDöküm Kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

1 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ

DemirDöküm Kombi Servisi ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Hızlı Ve Güvenilir Servis
%100 Müşteri Memnuniyeti
Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
Geniş Yedek Parça Stoğu

NEDEN SARIYER DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Sarıyer Demirdöküm Yetkili Servisi olmadığımızı ve bilhassa Demirdöküm Yetkili Servis talebi olan Demirdöküm kombi kullanıcılarına Demirdöküm Yetkili Servis telefon numarası her zaman verilir. Sarıyer Demirdöküm Özel Servisi olduğumuzu her zaman ifade edip Özel Servis avantajlarından yararlanmak isteyen ve bizi tercih eden Demirdöküm kombi kullanıcılarının hizmetindeyiz.

Sarıyer Demirdöküm Yetkili Servis ve Sarıyer Demirdöküm Özel Servis farkı nedir diye sorulursa cevabı şu olacaktır. Garantisi devam eden Demirdöküm kombilere kesinlikle Demirdöküm Yetkili Servis müdahale etmelidir. Malum garantisi devam eden Demirdöküm cihazlarını Demirdöküm Yetkili Servisi mecburen ücretsiz tamir ediyor. Fakat bazen Demirdöküm kombi garantili olsa bile yoğunluktan birkaç güne randevu veriyorsa ve istediği saat uymuyorsa, o zaman Demirdöküm kullanıcısı Sarıyer Demirdöküm Özel Servis tercihini ücreti mukabilinde yapabiliyor. Garantisi biten Demirdöküm kombilerde ise müşteri bilhassa Demirdöküm Yetkili Servis talep ediyorsa kurumumuz kesinlikle dürüst bir şekilde Demirdöküm Yetkili Servis numarasını kullanıcıya bildirirken bizlerin Sarıyer Demirdöküm Özel Servis olduğunu vurguluyor.

Biz Sarıyer Demirdöküm Özel Servisi olarak tamirini yaptığımız ve değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Fiyat konusunda ise çoğunlukla Sarıyer Demirdöküm Özel Servis, Sarıyer Demirdöküm Yetkili Servis‘e göre daha ucuz çözüm sunuyor. Kullanılan yedek parça orijinalliğinde ise Demirdöküm Yetkili Servis kesinlikle yüzde yüz orijinal parça kullanır. Sarıyer Demirdöküm Özel Servis ise birçok parça orijinaldir. Bazı parçalar mübadil parçadır, bazı parçalar ise revizyonlu veya tamirlidir.

Bu bilgileri Sarıyer Demirdöküm Yetkili Servis veya Sarıyer Demirdöküm Özel Servis tercihi yapacak müşterilere vermekten çekinmeyiz. Çünkü biz Sarıyer Demirdöküm Özel Servisi olarak dürüstçe işimizi yapmak istiyoruz