Demirdöküm Kombi Servisi
DemirDöküm Kombi Servisi
WhatsApp Destek Hattı
DemirDöküm Çağrı Merkezi
WhatsApp Destek Hattı

DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

Demirdöküm Kombi Servisi olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız DEMİRDÖKÜM kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Servis organizasyon bölümü tarafından; ekibimiz müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır. Eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar. Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Kombi teknik servisi ve bakımı için bize 444 75 13 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenilir Servis
%100 Müşteri Memnuniyeti
Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
Geniş Yedek Parça Stoğu

NEDEN DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Demirdöküm Yetkili Servisi olmadığımızı ve bilhassa Demirdöküm Yetkili Servis talebi olan Demirdöküm kombi kullanıcılarına Demirdöküm Yetkili Servis telefon numarası her zaman verilir. Demirdöküm Özel Servisi olduğumuzu her zaman ifade edip Özel Servis avantajlarından yararlanmak isteyen ve bizi tercih eden Demirdöküm kombi kullanıcılarının hizmetindeyiz.

Demirdöküm Yetkili Servis ve Demirdöküm Özel Servis farkı nedir diye sorulursa cevabı şu olacaktır. Garantisi devam eden Demirdöküm kombilere kesinlikle Demirdöküm Yetkili Servis müdahale etmelidir. Malum garantisi devam eden Demirdöküm cihazlarını Demirdöküm Yetkili Servisi mecburen ücretsiz tamir ediyor. Fakat bazen Demirdöküm kombi garantili olsa bile yoğunluktan birkaç güne randevu veriyorsa ve istediği saat uymuyorsa, o zaman Demirdöküm kullanıcısı Demirdöküm Özel Servis tercihini ücreti mukabilinde yapabiliyor. Garantisi biten Demirdöküm kombilerde ise müşteri bilhassa Demirdöküm Yetkili Servis talep ediyorsa kurumumuz kesinlikle dürüst bir şekilde Demirdöküm Yetkili Servis numarasını kullanıcıya bildirirken bizlerin Demirdöküm Özel Servis olduğunu vurguluyor.

Biz Demirdöküm Özel Servisi olarak tamirini yaptığımız ve değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Fiyat konusunda ise çoğunlukla Demirdöküm Özel Servis, Demirdöküm Yetkili Servis‘e göre daha ucuz çözüm sunuyor. Kullanılan yedek parça orijinalliğinde ise Demirdöküm Yetkili Servis kesinlikle yüzde yüz orijinal parça kullanır. Demirdöküm Özel Servis ise birçok parça orijinaldir. Bazı parçalar mübadil parçadır, bazı parçalar ise revizyonlu veya tamirlidir.

Bu bilgileri Demirdöküm Yetkili Servis veya Demirdöküm Özel Servis tercihi yapacak müşterilere vermekten çekinmeyiz. Çünkü biz Demirdöküm Özel Servisi olarak dürüstçe işimizi yapmak istiyoruz