Demirdöküm Kombi Servisi
DemirDöküm Kombi Servisi
WhatsApp Destek Hattı
DemirDöküm Çağrı Merkezi
WhatsApp Destek Hattı

MALTEPE DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Maltepe Demirdöküm Özel Servisi olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız DEMİRDÖKÜM kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.

Servis organizasyon bölümü tarafından; ekibimiz müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır. Eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Maltepe Demirdöküm Özel Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Demirdöküm Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak Maltepe Demirdöküm Servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır.Maltepe Demirdöküm Özel Servisi ve bakımı için bize 0216 344 44 72 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

MALTEPE DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Kombiler doğal gazla çalışan cihazlardır. Doğal gaz diğer yakıtlara göre çevreci ve temizdir. Buna rağmen kombinizde doğal gazın yanması sonucu çeşitli atıklar oluşabilir. Bu pislikler kombinizin ilgili yerlerini kirleterek veya tıkayarak kombinizin ömrünü kısaltır. Bu sebepten dolayı Demirdöküm kombinizin sık sık arızalanmasına neden olabilir. Kombinizin ömrünün uzun olması ve oluşabilecek arızaların önüne geçmek için Demirdöküm kombinizin bakımını düzenli bir şekilde her yıl yaptırmalısınız.

ACİL MALTEPE DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Maltepe Demirdöküm Özel Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır Maltepe Demirdöküm servisi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

7/24 KOMBİ SERVİSİ

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca DemirDöküm kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

PROFESYONEL UZMAN KADRO

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile DemirDöküm Kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

1 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ

DemirDöküm Kombi Servisi ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Hızlı Ve Güvenilir Servis
%100 Müşteri Memnuniyeti
Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
Geniş Yedek Parça Stoğu

NEDEN MALTEPE DEMİRDÖKÜM ÖZEL SERVİSİ

Maltepe Demirdöküm Yetkili Servisi olmadığımızı ve bilhassa Demirdöküm Yetkili Servis talebi olan Demirdöküm kombi kullanıcılarına Demirdöküm Yetkili Servis telefon numarası her zaman verilir. Maltepe Demirdöküm Özel Servisi olduğumuzu her zaman ifade edip Özel Servis avantajlarından yararlanmak isteyen ve bizi tercih eden Demirdöküm kombi kullanıcılarının hizmetindeyiz.

Maltepe Demirdöküm Yetkili Servis ve Maltepe Demirdöküm Özel Servis farkı nedir diye sorulursa cevabı şu olacaktır. Garantisi devam eden Demirdöküm kombilere kesinlikle Demirdöküm Yetkili Servis müdahale etmelidir. Malum garantisi devam eden Demirdöküm cihazlarını Demirdöküm Yetkili Servisi mecburen ücretsiz tamir ediyor. Fakat bazen Demirdöküm kombi garantili olsa bile yoğunluktan birkaç güne randevu veriyorsa ve istediği saat uymuyorsa, o zaman Demirdöküm kullanıcısı Maltepe Demirdöküm Özel Servis tercihini ücreti mukabilinde yapabiliyor. Garantisi biten Demirdöküm kombilerde ise müşteri bilhassa Demirdöküm Yetkili Servis talep ediyorsa kurumumuz kesinlikle dürüst bir şekilde Demirdöküm Yetkili Servis numarasını kullanıcıya bildirirken bizlerin Maltepe Demirdöküm Özel Servis olduğunu vurguluyor.

Biz Maltepe Demirdöküm Özel Servisi olarak tamirini yaptığımız ve değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Fiyat konusunda ise çoğunlukla Maltepe Demirdöküm Özel Servis, Maltepe Demirdöküm Yetkili Servis‘e göre daha ucuz çözüm sunuyor. Kullanılan yedek parça orijinalliğinde ise Demirdöküm Yetkili Servis kesinlikle yüzde yüz orijinal parça kullanır. Maltepe Demirdöküm Özel Servis ise birçok parça orijinaldir. Bazı parçalar mübadil parçadır, bazı parçalar ise revizyonlu veya tamirlidir.

Bu bilgileri Maltepe Demirdöküm Yetkili Servis veya Maltepe Demirdöküm Özel Servis tercihi yapacak müşterilere vermekten çekinmeyiz. Çünkü biz Maltepe Demirdöküm Özel Servisi olarak dürüstçe işimizi yapmak istiyoruz